2. Religiosi per officium

Antiquiores
Ignatius Schellinckx
ante † 01.01.1784

Priores
Antonius De Witte
post 27.08.1749 (obitus prioris Josephi Van Cranenbroeck), electus 04.09.1749, confirmatus 27.09.1749 - 05.05.1783 (suppressio) / ante 01.07.1783 (egressus)
Antonius a Fine I
1571/72 - 1596
Arnoldus Cupers de Helmont
post 11.01.1449 (obitus prioris Theodorici Terlinc) - † 21.12.1465
Arnoldus Vastaert de Helmont
post 20.01.1497 (obitus prioris Henrici de Duyvelant) - † 31.05.1504
Bruno Grégoire
17.03.1709 - 1714
Nicolaus Helminey
post 26.04.1386 (obitus prioris Joannis Scheevaert) - ca. 1389 i.e. † 13.04.1390

Procuratores
Anthelmus Cottel
31.12.1663 (per chartam), 27.05.1671 (per chartam), 25.07.1671 (per chartam)
Antonius De Witte
1740-1749
Antonius a Fine I
04.02.1570 - 1571 & 16.12.1596 (per chartam) - 24.07.1597 (per chartam)
Arnoldus Vastaert de Helmont
08.01.1485 (per chartam) - 06.10.1492 (per chartam), 1493
Joannes-Baptista Leuckx
14.03.1750 (per chartam) - 05.05.1783 (suppressio), ante 01.07.1783 (egressus)

Sacristae
Antonius a Fine I
16.08.1564 (per chartam)
Antonius a Fine II
? - ? (‘quondam’)

Vicarii
Anthelmus Cottel
? - ?
Antonius a Fine I
1601 - † 21.10.1613 c.q. 1614
Ignatius Schellinckx
09.04.1739 (per chartam)